KONST / Litografier / Litografi 14332068
nr 1433 2068
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Litografi, Kärlekspar. Signerad, numrerad 69/75. Bladets mått: 35x43, yttermått inklusive ram: 49x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:52:18
12/11 11:08:16
22 nov
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson